ČESKÁ REPUBLIKA

VÝZKUM A VÝVOJ

Zoetis se zaměřuje na neustálou inovaci a rozvoj řešení pro zdraví zvířat, aby naplnil potřeby těch, kteří o zvířata pečují. Výzkum a vývoj je naším hlavním cílem, abychom byli schopni představovat inovace, které jdou naproti budoucím potřebám našich veterinárních lékařů a chovatelů hospodářských zvířat po celém světě.

Náš výzkum a vývoj nových produktů využívá relevantní objevy ze zemědělství, farmacie a biotechnologie, přičemž bereme v potaz nejen aktuální potřeby zvířat, těch, kdo o ně pečují, ale i budoucí změny trhu. Zaměřujeme se na rozšiřování a zlepšování našeho stávajícího portfolia prostřednictvím přidávání dalších druhů či indikací, registrování nových přípravků v dalších státech či vytváření nových kombinací a úprav stávajících složení, díky čemuž se inovace společnosti Zoetis dostávají celosvětově do stále většího okruhu těch, kdo chovají zvířata a pečují o ně.

Oblasti našeho výzkumu a vývoje

Náš výzkum je poháněný inovacemi v rámci Zoetisu stejně tak jako spoluprácí s externími partnery.  Výzkum zaměřujeme na širokou skupinu zvířecích druhů, terapeutických a geografických oblastí a zahrnuje vakcíny a léky. Aktivity oddělení výzkumu a vývoje zahrnují rozvoj genetických a diagnostických produktů stejně jako biologických nástrojů a inženýrských investic v oblasti in ovo aplikace pro drůbež.

Vakcíny: Zoetis je hlavním lídrem v oblasti výzkumu a vývoje produktů, které pomáhají chránit proti infekčním nemocem společenská i hospodářská zvířata, včetně drůbeže a ryb. Výzkum zahrnuje živé, inaktivované a genově pozměněné přístupy v prevenci onemocnění. Naši techničtí experti, inovativní modely a globální zastoupení nám umožňuje rychle reagovat na nová onemocnění.

Léky: Zoetis je leaderem v oblasti identifikace, výzkumu a vývoje malých a velkých molekul pro terapeutické využití u společenských zvířat, stejně tak pro léčbu a zlepšení efektivní produkce hospodářských zvířat, drůbeže a ryb. Hledáme přístupy, které zlepší zdraví zvířat s ohledem na udržitelnost životního prostředí a bezpečnosti potravin. 

Genetika: Zoetis Genetics R&D (Research & Development - výzkum a vývoj) dodává komplexní, nejmodernější genetické informace a podporu služeb, které poskytují genetické předpoklady a řešení pro producenty mléčného skotu, masného skotu a ovcí. Z chovu přes marketing nabízejí naše produkty řešení dennodenních potřeb a pomoc zákazníkům odhalit zatím nepoznaný genetický potenciál zvířat.

Diagnostika: Zoetis R&D nabízí prvotřídní portfolio imunodiagnostických produktů, které využívají takové technologie jako je ELISA (enzyme linked immuno-sorbent assay), RIM™ (Rapid Immuno Migration) testy a AGID (agar gel immuno-diffusion) testy. Naše diagnostické portfolio se skládá z více než 90 diagnostických testů, zahrnující ty, které veterináři mohou použít přímo v jejich ambulanci a ty, které jsou pro diagnostické laboratoře. 

Biomedicínské nástroje: Zoetis R&D nabízí nové a inovativní nástroje automatizovaných biomechanických řešení pro drůbeží průmysl, které zahrnují i špičkové technologie jako je in ovo vakcinace embryonálních vajíček před líhní; identifikace embryonálních vajíček, včetně živých a neživých, a dalších s tím spojených potřeb. Naše portfolio biomedicínských nástrojů pro drůbež  se skládá z nástrojů jak pro velké, tak malé producenty drůbeže a výrobce vakcín pro humánní i veterinární použití, v jejichž výrobním procesu se používají vejce.

R&D kapacity

Odbornost 

Zoetis R&D má síť vědeckých odborníků napříč mnoha obory ve vědě a veterinární medicíně. Tito odborníci využívají nejmodernějších přístrojů, nejnovějších technologií a inovativních přístupů, aby dokázali naplnit potřeby veterinárních lékařů a producentů hospodářských zvířat.

Celosvětová působnost

Kromě našeho globálního R&D  v Kalamazoo, Michiganu, má Zoetis síť výzkumných míst napříč Spojenými státy (California, Iowa, Maryland, Missouri, Nebraska, New Jersey a Severní Karolina), Evropou (Belgie a Španělsko), Austrálií a v oblasti hlavních rozvojových trhů (Brazílie, India a Čína).

Tato celosvětová síť nám umožňuje naslouchat potřebám chovatelů a producentů hospodářských zvířat a veterinářů region od regionu a přenést jejich dennodenní potřeby do praktických a nákladově efektivních inovací a řešení na míru. Naše regionální působnost, podpořená zastoupením v jednotlivých zemích a celosvětovým výzkumem je hlavním předpokladem rychle a přesně reagovat na rychle se rozvíjející infekční onemocnění a nákazy, které ohrožují životy lidí i zvířat. 

KONTAKTUJTE NÁS

Zoetis

Náměstí 14. října 642/17
150 00  Praha 5

Tel.:257 101 111
Fax: 257 101 101