ČESKÁ REPUBLIKA

VÝROBA A ZÁSOBOVÁNÍ

V Zoetisu rozumíme tomu, že veterinární lékaři a producenti hospodářských zvířat počítají se spolehlivými dodávkami vysoce kvalitních produktů pro zdraví zvířat, aby zabezpečili co nejlepší možnou péči pro zvířata, o něž se starají. Právě proto naše výrobní procesy opíráme o integrovanou dodavatelskou síť, díky které jsme schopni doručit produkt do rukou veterinárních odborníků rychle a flexibilně. 

28 výrobních závodů v 11 zemích, které tvoří výrobní síť Zoetis, se zaměřují na kvalitu, která je základem všech našich výrobních a dodavatelských procesů. Naše "neustálé zlepšování procesů" je navrženo tak, abychom každý rok dosahovali zlepšení, aniž bychom museli obětovat kvalitu na úkor efektivnosti. 

Mnoho z našich R&D závodů jsou ve stejné lokalitě jako výrobní místa. To umožňuje našim vývojovým a výrobním týmům pracovat bok po boku a ukotvovat výrobní procesy přímo do R&D procesů v našich laboratořích. Veterinární lékaři a producenti hospodářských zvířat těží z této úzké spolupráce, protože tyto postupy pomáhají přinášet nové a vylepšené produkty na trh rychleji. 

Každé z našich zařízení je navrženo tak, aby splňovalo zákonné požadavky v místě pro práci s chemickými nebo infekčními původci nákazy. V každé zemi úzce spolupracujeme s vládními agenturami a dalšími klíčovými institucemi a řídíme se jejich pokyny a předpisy.

V naší výrobě používáme široké spektrum inovativních technologií. Naše spolehlivé výrobní procesy, vysoké standardy technologií a šedesát let zkušeností nám dávají pevný základ, na kterém je možné budovat, abychom vyhověli potřebám veterinárních lékařů a chovatelů hospodářských zvířat dnes i v budoucnosti. 

KONTAKTUJTE NÁS

Zoetis

Náměstí 14. října 642/17
150 00  Praha 5

Tel.:257 101 111
Fax: 257 101 101